Hasznos informácók V. éves hallgatóknak

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatom, hogy a diplomamunka beadási határideje: 2020. március 2., hétfő 12:30 óráig.

A határidőt követően két hét hosszabbítás adható 2020. március 16-ig, melyért fizetni kell (1. héten 800 Ft/nap, 2. héttől 1600 Ft/nap). A fizetési kötelezettség alól – indokolt esetben ̶ dékáni felmentés kapható.

A diplomamunka védésére 2020. április 20–23 között kerül sor a későbbiekben kiküldött csoportbeosztás szerint.

Be kell adni a Tanulmányi Osztályra:

• a diplomamunka 2 bekötött példányát (minta a kari honlapon)
  • 1 példány adatlapot, melyen a témavezető javaslatot tesz a bírálók személyére (adatlap a honlapon)
  • 2 példány témavezetői minősítést (az adott intézet/tanszék fejlécével ellátott papíron)
  • 2 példány diplomamunka összefoglalását névvel, címmel ellátva
  • a plágium nyilatkozatot be kell kötni a diplomamunka végére (forma a honlapon).

Sikeres védést követően a diplomamunkát fel kell tölteniük a DEA-ba legkésőbb 2020. május 3-ig (az írásbeli záróvizsga megkezdésének feltétele!).

A szükséges nyomtatványok elérhetők a kari honlapon: http://pharm.unideb.hu –Hallgatóknak – V. éves hallgatóknak menüpontban.

Üdvözlettel:

Tanulmányi Osztály