TÉT_14_FR-1-2015-0031 PhD értekezés előzetes vita

2016, december 6 - 13:16

A Gyógyszertechnológiai Tanszéken elnyert TÉT_14_FR-1-2015-0031 azonosítószámú projekt támogatásával

2016. december 19.-én 11 órától

Dr. Róka Eszter Biocompatibility evaluation and synthesis of macrocyclic compounds című PhD értekezésének előzetes vitája következik.

Az értekezés bírálója

Dr. Marc LeBorgne egyetemi docens Claud Bernard Egyetem, Lyon, Gyógyszerészi Kémiai Tanszék és

Prof. Dr. Zelkó Romána egyetemi tanár, Dékán, Semmelweis Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar.

Az értekezés témavezetői:

Dr. Florent Perret Assistant Professor, Claud Bernard Egyetem, Szupramolekuláris Kémiai Tanszék és

Dr. Bácskay Ildikó egyetemi docens, DE GYTK, Gyógyszertechnológiai Tanszék.

A vitát vezeti: Prof. Dr. Tósaki Árpád, a Gyógyszertudományok Doktori Iskola vezetője.

Az előzetes vitára szívesen várjuk a résztvevőket a Gyógyszerhatástani Tanszék Könyvtárába (ET 5. emelet).