Gyászjelentés

Dr. Milbik József
dr Milbik József

Megrendülten értesültünk arról, hogy Dr. Milbik József, a Debreceni Egyetem Gyógyszerésztudományi Karának külsős oktatója, a Hungaropharma debreceni telepének minőségbiztosító gyógyszerésze örökre eltávozott. Mi, a Debreceni Egyetem Gyógyszerésztudományi Karának vezetői (dékán és dékánhelyettesek) az oktatói-szakmai kapcsolatokon túl, Milbik Józseffel személyesen is jó viszonyt ápoltunk. Tiszteltük szakmai tudását, hitét, műveltségét, és a természet iránt érzett rajongását. A Családnak ezúton szeretnénk kifejezni együttérzésünket. Emléke legyen velünk.

Részvéttel:

Dr. Vecsernyés Miklós         Dr. Bácskay ildikó                      Dr. Halmos Gábor

egyetemi tanár                     egyetemi tanár                          egyetemi tanár

DE GYTK dékán,                DE GYTk dékánhelyettes                     DE GYTk dékánhelyettes