PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Pályázati Felhívás

A Debreceni Egyetem Gyógyszerésztudományi Kara pályázatot hirdet a kar tehetséges és kiváló gyógyszerészhallgatói és PhD hallgatói részére egy hónapos külföldi tanulmányúton való részvételre, az Amerikai Egyesült Államokba.

A tanulmányút helyszíne: USA, Tennessee Állam, Johnson City, East Tennessee State University (ETSU), College of Pharmacy

A tanulmányút tervezett ideje: 2019. március hónap

A pályázat biztosítja az egyhónapos szakmai programokon való ingyenes részvételt és szállást a teljes gyakorlat idejére. A pályázókat az utazás költsége terheli (repülőjegy).

A pályázó vállalja:

• az aktív, példás és eredményes részvételt az amerikai egyetem programjában;
  • beszámoló elkészítését a Kar honlapjára és szaklapok hasábjaira;
  • szóbeli értékelést és beszámolót egyetemi óra keretében és egyéb fórumokon.

A jelentkezéshez szükséges rövid motivációs levél és beszédképes angol nyelvtudás.

A pályázathoz benyújtható egyéb dokumentumok:

• rövid szakmai önéletrajz fényképpel;
  • szakmai érdeklődési kör;
  • elért eredmények, például: DETEP, TDK vagy egyéb konferencián való szereplés;
  • jövőt illető szakmai elképzelés.

A tanulmányút elfogadásra kerülhet az egy hónapos kórház-klinikai kötelező államvizsga előtti gyakorlatként is.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 1.

A jelentkezéseket a halmos.gabor@pharm.unideb.hu email címre kell elküldeni.

A pályázatokat a GYTK Dékáni Vezetés értékeli és véleményezi, majd dönt a támogatásokról.

Letölthető pályázati kiírás